×
Alternate Text
هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. موفقیت نتیجه ی آمادگی , سخت کوشی و درس آموزی از شکست است
"الین پاول"
تربت حیدریه - شهرک ولی عصر

info@iautorbat.ac.ir
051352294950-60
با حضور مسئولان صورت گرفت؛ گشایش دفتر تشکل اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه
نویسنده : مدیر محتوا
اخبار دانشگاه
0

سه شنبه، ۰۴ خرداد ۱۴۰۰

دفتر تشکل اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه با نام آرمان با حضور مسئولان، مدیران و جمعی از دانشجویان گشایش یافت.

گشایش دفتر تشکل اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تربت‌حیدریه، دفتر تشکل اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه با نام آرمان با حضور علی‌اصغر یساقی رئیس شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان‌رضوی، یاسر آرین‌نژاد نماینده رئیس دانشگاه آزاداسلامی در تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان خراسان‌رضوی، محمد حاتمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه، اعضای هیئت رئیسه و جمعی از دانشجویان این دانشگاه افتتاح شد.

در این مراسم حاضران با حضور بر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاداسلامی واحد تربت‌حیدریه ضمن زیارت، قرائت فاتحه و عطرافشانی مزار مطهر شهدا، با آرمان‌های بلند شهیدان نظام جمهوری اسلامی تجدیدمیثاق کردند.

محمد حاتمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی تربت‌حیدریه در این مراسم، گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه ارائه کرد.

در ادامه این مراسم مسئولان و مدیران با حضور در مسجد موسی بن جعفر علیه‌السلام واقع در یکی از مناطق شهرستان تربت‌حیدریه از فعالیت‌ها و تدریس جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت‌حیدریه در طرح جهادی تدریس مؤمنانه بازدید کردند.

طرح جهادی تدریس مؤمنانه با همکاری دفتر بسیج دانشجویی شهرستان تربت‌حیدریه و با هدف کمک به دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل و تقویت بنیه علمی گروه‌های هدف آغاز و تا پایان امتحانات مقطع ابتدایی ادامه دارد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/

https://www.ana.press/news/583739/

اخبار دانشگاه