×
Alternate Text
هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. موفقیت نتیجه ی آمادگی , سخت کوشی و درس آموزی از شکست است
"الین پاول"
تربت حیدریه - شهرک ولی عصر

info@iautorbat.ac.ir
051352294950-60
جزئیات چگونگی ثبت‌نام به منظور مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) اعلام شد.
نویسنده : مدیر محتوا
اخبار دانشگاه
0

چهارشنبه، ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج اولیه داوطلبانی که در دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده اند از طریق سایت  www.azmoon.org  اعلام شد.

ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه از امروز چهارشنبه 5 خرداد ماه آغاز و تا روز دوشنبه 10 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس  www.azmoon.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

1- مصاحبه علمی داوطلبان بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) در سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

2- داوطلبانی که واجد شرایط در مرحله مصاحبه بدون آزمون  دکتری تخصصی شده اند لازم است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته ( یا رشته های ) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام کنند.

3- داوطلبان به منظور ثبت نام مصاحبه  با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علـمی  مجازی اقدام کنند.

4-فرم مربوط به سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان از طریق سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذکور را از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام کنند.

داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یک فایل (با حداکثر حجم 10 مگا بایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگذاری کنند.

داوطلبان امکان بارگذاری تنها یک فایل pdf را خواهند داشت و در صورتی که داوطلب بیش از یک فایل را بارگذاری کند، آخرین فایل بارگذاری شده به عنوان سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد.

لذا داوطلبان تنها در صورت نیاز به اصلاح فایل بارگذاری شده، می توانند مجدداً تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی،آموزشی و پژوهشی خود اقدام کنند.

5- امکان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگذاری شده باشد.

6- داوطلبان لازم است پس از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته (رشته های) مورد نظر خود رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ کنند.

7- پس از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، اما داوطلبانی که در بیش از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام در رشته های مجاز خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

اخبار دانشگاه