شنبه 28 مهر 1397  

فارسی   English


 

ارسال شده در تاریخ: 8 آذر 1396
مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام بیست و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تربت حیدریه آغاز گردید. این مسابقات در بخش های کتبی ، شفاهی ، ادبیات دینی و هنری برگزار می گردد.  از مزایای شرکت در این مسابقات اهدای کارت هدیه به 5 نفر برتر مسابقات بخش کتبی، 3 نفر برتر مسابقات بخش شفاهی و امتیاز های بالای 50 درصد در رشته های ادبیات دینی و هنری می باشد. مبالغ کارت هدیه از چهارمیلیون ریال به نفر اول تا .......بسته به امتیاز و رتبه کسب شده می باشد.

آزمون بخش کتبی در 10 رشته برگزار می گردد که شامل رشته های تفسیر قرآن کریم ، سیره معصومین، نهج البلاغه ٰ احکام و .......می باشند. در بخش شفاهی رشته های مسابقات شامل قرائت حفظ و اذان و در بخش ادبیات دینی تحقیقات ، نرم افزار ها و ....و در بخش هنری شامل خوشنویسی ، داستان نویسی ، فیلمنامه نویسی ،‌نماهنگ ، فیلم کوتاه ، نقاشی ، عکس و....... می باشد که در دوبخش دینی و فرهنگی دانشجو ، استاد و کارمند دانشگاه می‌تواند در این مسابقات شرکت نماید.

هر داوطلب ( دانشجو، استاد یا کارمند ) می تواند تنها در یک رشته از بخش کتبی، یک رشته در بخش شفاهی و چندین رشته در بخش ادبیات دینی و هنری شرکت نماید.

از مزایای دیگر شرکت در مسابقات تخصیص 2 نمره پایان ترم به یکی از دروس عمومی گروه معارف اسلامی به انتخاب خود دانشجو و به شرط شرکت در آزمون و کسب 60 درصد امتیاز می باشد.

آِزمون سراسری بخش کتبی روز سه شنبه 21 آذر ماه 1396 ساعت 10 صبح می باشد . آزمون به صورت چهار گزینه ای می باشد. محل برگزاری آزمون ساختمان آموزشی دانشگاه می باشد.

*****کتاب ها به صورت رایگان به شرط شرکت در آزمون و حضور در جلسه آزمون در اختیار متسابقین قرار می گیرد.

افرادی که در روز برگزاری آزمون سه شنبه 21 آذر ماه 1396 ساعت 10 صبح کلاس دارند با هماهنگی معاونت آموزشی دانشگاه غیبت های آنها موجه منظور خواهد شد و برای ثبت آن از کانون قرآن و عترت دانشگاه برای استاد مورد نظر گواهی شرکت در آزمون قرآن و عترت را بایستی دریافت کرده و به استاد مورد نظر ارائه نمایند.

مهلت ثبت نام آزمون در بخش کتبی و شفاهی 20 آذر ماه 1396 می باشد.

در بخش ادبیات دینی و آثار هنری مهلت ارائه آثار اسفند ماه 1396 می باشد . لازم بذکر است آثار ارائه شده بایستی کاملا مطابق با آئین نامه موجود برای مسابقات که در کانون قرآن و عترت دانشگاه وجود دارد باشد.

دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مسابقات به کانون قرآن و عترت دانشگاه مراجعه نمایند.

منتظر حضور سبز شما هستیم. شماره تلفن تماس 61-2294959 * داخلی 108 کانون قرآن و عترت دانشگاه ******09155073214 شجریان

 

تاریخ آخرین ویرایش: 12 آذر 1396 - 10:19:55
اقدام کننده: جواد شجریان
تعداد مشاهده: 1442
نشریات

خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی

پیوندها

سایت مرکز خواف

وبلاگ گروه زبان انگلیسی

سایت آموزشکده سما

روابط عمومی
   مرکزخبرروابط عمومی
همایش ها

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: 24 مهر 1397