چهارشنبه 28 آذر 1397  

فارسی   English


 

ارسال شده در تاریخ: 9 آبان 1397
ثبت نام بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت

ثبت نام بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تربت حیدریه آغاز گردید. این مسابقات در بخش های کتبی ، شفاهی ، ادبیات دینی و هنری برگزار می گردد.  از مزایای شرکت در این مسابقات اهدای کارت هدیه به 2 نفر برتر مسابقات بخش کتبی، 3 نفر برتر مسابقات بخش شفاهی و امتیاز های بالای 50 درصد در رشته های ادبیات دینی و هنری می باشد. مبالغ کارت هدیه از چهارمیلیون ریال به نفر اول تا .......بسته به امتیاز و رتبه کسب شده می باشد.

آزمون بخش کتبی در 10 رشته برگزار می گردد که شامل رشته های تفسیر قرآن کریم ، سیره معصومین، نهج البلاغه ٰ احکام و .......می باشند. در بخش شفاهی رشته های مسابقات شامل قرائت حفظ و اذان و در بخش ادبیات دینی تحقیقات ، نرم افزار ها و ....و در بخش هنری شامل خوشنویسی ، داستان نویسی ، فیلمنامه نویسی ،‌نماهنگ ، فیلم کوتاه ، نقاشی ، عکس و....... می باشد که در دوبخش دینی و فرهنگی دانشجو ، استاد و کارمند دانشگاه می‌تواند در این مسابقات شرکت نماید.

هر داوطلب ( دانشجو، استاد یا کارمند ) می تواند تنها در یک رشته از بخش کتبی، یک رشته در بخش شفاهی و چندین رشته در بخش ادبیات دینی و هنری شرکت نماید.

از مزایای دیگر شرکت در مسابقات تخصیص 2 نمره پایان ترم به یکی از دروس عمومی گروه معارف اسلامی به انتخاب خود دانشجو و به شرط شرکت در آزمون و کسب 50درصد امتیاز می باشد.

آِزمون سراسری بخش کتبی روز دو شنبه 12آذر ماه 1397ساعت 10 صبح می باشد . آزمون به صورت چهار گزینه ای می باشد. محل برگزاری آزمون ساختمان آموزشی دانشگاه می باشد.

*****کتاب ها به صورت رایگان به شرط شرکت در آزمون و حضور در جلسه آزمون در اختیار متسابقین قرار می گیرد.

افرادی که در روز برگزاری آزمون سه شنبه 12آذر ماه 1397ساعت 10 صبح کلاس دارند با هماهنگی معاونت آموزشی دانشگاه غیبت های آنها موجه منظور خواهد شد و برای ثبت آن از کانون قرآن و عترت دانشگاه برای استاد مورد نظر گواهی شرکت در آزمون قرآن و عترت را بایستی دریافت کرده و به استاد مورد نظر ارائه نمایند.

مهلت ثبت نام آزمون در بخش کتبی و شفاهی 11آذر ماه 1397می باشد.

در بخش ادبیات دینی و آثار هنری مهلت ارائه آثار اسفند ماه 1397می باشد . لازم بذکر است آثار ارائه شده بایستی کاملا مطابق با آئین نامه موجود برای مسابقات که در کانون قرآن و عترت دانشگاه وجود دارد باشد.

دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مسابقات به کانون قرآن و عترت دانشگاه مراجعه نمایند.

منتظر حضور سبز شما هستیم. شماره تلفن تماس 61-2294959 * داخلی 108 کانون قرآن و عترت دانشگاه ******09155073214 شجریان

 


تاریخ آخرین ویرایش: 15 آبان 1397 - 08:46:59
اقدام کننده: جواد شجریان
تعداد مشاهده: 864
نشریات

خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی

پیوندها

سایت مرکز خواف

وبلاگ گروه زبان انگلیسی

سایت آموزشکده سما

روابط عمومی
   کارگاه آموزشی PLC (هفته پژوهش1397) دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه
   باحضور حجت‌الاسلام جواد مهدوی‌نسب رئیس دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان‌رضوی کارگاه آموزشی تبیین الگوهای رفتاری ومهارت نقدونقدپذیری دردانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه برگزارشد.آذرماه1397
   جلسه هم انديشي با حضور ریاست جهاد کشاورزی شهرستان و کارشناسان و کشاورزان برجسته و کارآفرین منطقه تربت حيدريه – ارائه سخنرانی علمی پیرامون چالش های بخش کشاورزی و نقش پژوهش و فناوری در تعالی و رشد کشاورزی منطقه تربت حیدریه-هفته پژوهش-آذرماه1397
   اولین نمایشگاه فن بازار دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار کرد
همایش ها

Compatability by:
آخرین به روز رسانی سایت: 28 آذر 1397